40 år

1979 - 2019

Lille Næstved Idrætsforening

Far, mor og barn

Holdleder
 


Børnemix

Holdleder
Josephine Phillipsen
josephine@lni.dk
Tlf: 27 57 28 62
Instruktør
Alma Kristiansen
Instruktør
Majbrith Nielsen
 
Instruktør
Anna Klit Kristoffersen


Springdrenge

Holdleder
Katrine Kristiansen
katrine@lni.dk
Tlf: 25 46 16 10
Instruktør
Lucas Hansen
Instruktør
Jacob Munksgaard
Instruktør
Rasmus Kristiansen
Instruktør
Mathilde Tedaldi
Instruktør
Rasmus Sprogøe
Instruktør
Sophia Long


Springpiger

Holdleder
Anne Palle
anne@lni.dk
Tlf: 40 88 47 40
Instruktør
Jacob Munksgaard
Instruktør
Mathilde Palle
Instruktør
Lucas Hansen
Instruktør
Majbrith Nielsen
Instruktør
Alma Baadsager
Instruktør
Alma Kristiansen

TeamGym

Holdleder
Allan Bøgh Petersen
allan@lni.dk
Tlf: 22 25 74 13
 
Instruktør
Ann-Sofie Ohmann
Instruktør
Ditte Hvidesten
Instruktør
Amanda Jørgensen
Holdleder
Stine Dunkan Gents
gents@lni.dk
Tlf: 20 32 66 94

Kontaktperson for Junior
Instruktør
Amalie Degn Blæsbjerg
Instruktør
Patricia Søholt Pedersen
Instruktør
Nanna Pihl Nielsen
Tlf: 28 25 11 45

Kontaktperson for Micro
Instruktør
Frederikke Skov Hansen
Instruktør
Sofie Nielsen
Instruktør
Connie Cordes Johansen
Tlf: 22 11 40 44

Kontaktperson for Mini
Instruktør
Sofie Hvidsteen
Instruktør
Celina Poulsen


Drenge på hænder

Holdleder
Karsten Wimmer
karsten@lni.dk
Tlf: 24 48 70 74
Instruktør
Rasmus Kristiansen
Instruktør
Mathilde Tedaldi
Instruktør
Steffen Bech Bruun
Instruktør
Rasmus Sprogøe
Instruktør
Lucas Hansen
Instruktør
Julius Ploug
Instruktør
Katrine Kristiansen
Instruktør
Jacob Munksgaard
 
Instruktør
Maya Brøndum Andersen
Instruktør
Sophia Long


LNI Pigerne

Holdleder
Katrine Kristiansen
katrine@lni.dk
Tlf: 25 46 16 10
Instruktør
Mathilde Tedaldi
Holdleder
Maya Brøndum Andersen
Instruktør
Sophia Long
Instruktør
Alma Kristiansen
Instruktør
Rasmus Sprogøe
Instruktør
Rasmus Kristiansen


Juniormix

Holdleder
Josephine Phillipsen
josephine@lni.dk
Tlf: 27 57 28 62
Instruktør
Maya Brøndum Andersen
Instruktør
Katrine Kristiansen
Instruktør
Rasmus Sprogøe

Seniormix

Holdleder
 

Rutineret rytme piger

Holdleder
Pernille Johansen
pernille@lni.dk
Tlf: 28 25 90 97


Puls/Styrke

Holdleder
Stine Nielsen
stine@lni.dk
Tlf: 26 70 89 82
Instruktør
Katrine Lunden Hardt


Motion for damer

Holdleder
Birgit Sjelle
birgit@lni.dk
Tlf: 55 70 02 13


Badminton

Badmintontræner, Junior
Frederik Larsen Jensen
frederik@lni.dk
Tlf: 61 71 77 50
Holdansvarlig, Senior
Kenneth Demant
 
Holdansvarlig, Senior
Jesper Espenhein
Lille Næstved Idrætsforening | Skellet 28 | 4700 Næstved | Tlf.: 2382 9100 | lni@lni.dk